Jak odzyskać skasowane zdjęcia z telefonu

Jak odzyskać skasowane zdjęcia z telefonu

Czy przypadkowo usunąłeś zdjęcie ze swojego iPhone’a lub Twoja córka przypadkowo usunęła kilka Twoich zdjęć z telefonu, istnieje kilka sposobów na odzyskanie skasowanych zdjęć. Najprostszym sposobem jest pobranie programu do odzyskiwania danych, takiego jak EaseUS Data Recovery Wizard. Inną opcją jest skorzystanie z aplikacji Zdjęcia Google.

EaseUS Data Recovery Wizard

Niezależnie od tego, czy utraciłeś zdjęcia na komputerze lub telefonie komórkowym, możesz je odzyskać za pomocą EaseUS Data Recovery Wizard. To oprogramowanie jest łatwe w użyciu i będzie skanować dysk twardy, kartę SD lub kartę pamięci, aby znaleźć utracone zdjęcia. Następnie możesz wyświetlić podgląd plików i wybrać te, które chcesz przywrócić.

Podczas gdy dostępne są inne programy, EaseUS wyróżnia się prostą i przyjazną obsługą. Dzięki temu jest idealny dla użytkowników nietechnicznych. Ponadto firma oferuje wiele opcji wsparcia, w tym czat na żywo, podręczniki użytkownika do pobrania i bazę wiedzy.

EaseUS jest również znany ze swojego solidnego kreatora odzyskiwania danych. To narzędzie wykorzystuje serię kroków, aby odzyskać usunięte pliki z komputera lub zewnętrznego dysku twardego. Program może odzyskać obrazy z kart pamięci, macierzy RAID, dysków ZIP, odtwarzaczy mp3 oraz wewnętrznych i zewnętrznych dysków twardych. Posiada również potężną opcję odzyskiwania plików z atakiem deszyfrującym.

EaseUS Data Recovery Wizard to jeden z najlepszych programów do odzyskiwania danych dla systemu Windows. Poza tym firma oferuje hojną darmową wersję, która pozwala na skanowanie do 2GB utraconych danych. Ponadto firma oferuje dożywotnią aktualizację za jedyne 150 dolarów.

Oprócz mnóstwa funkcji, firma oferuje również politykę bezzwrotną, więc masz gwarancję, że otrzymasz swoje pieniądze. Strona oferuje również samouczek wideo i obszerną bazę wiedzy. Jeśli masz jakieś pytania, możesz nawet umówić się na zdalną konsultację.

Podczas gdy EaseUS Data Recovery Wizard jest świetną opcją do przywracania danych, brak limitu danych przez firmę może być przeszkodą. Chociaż nie ma limitu ilości danych, które można odzyskać, miesięczna lub roczna opłata może być w porządku.

Dla osób chcących odzyskać zdjęcia z komputera, EaseUS Data Recovery Wizard posiada wszystkie funkcje, których można oczekiwać od kompleksowego rozwiązania. Jest to idealny program do wyboru, jeśli szukasz skutecznego sposobu na odzyskanie zdjęć z dysku twardego komputera.

Disk Drill

Niezależnie od tego, czy szukasz prostego sposobu na przywrócenie usuniętych zdjęć z telefonu, czy próbujesz odzyskać pliki, które zostały usunięte z wewnętrznego lub zewnętrznego urządzenia pamięci masowej, Disk Drill jest dla Ciebie świetną opcją. Możesz go używać w systemie Windows, Mac lub Android. Obsługuje wiele różnych formatów plików i jest łatwy w użyciu. Możesz nawet wypróbować darmową wersję programu dla maksymalnie 500 MB.

Z Disk Drill, można odzyskać dane z telefonu, karty SD, pamięci wewnętrznej i zewnętrznej karty pamięci. Możesz również przywrócić usunięte zdjęcia z dysku twardego. Działa z różnymi typami plików, w tym wideo, audio i zdjęcia. Program posiada intuicyjny interfejs, oraz szereg funkcji ułatwiających organizację danych.

Dzięki modułowi Recovery Vault można przywrócić metadane o usuniętych plikach, co ułatwi odnalezienie i przywrócenie utraconych danych. Możesz również wybrać lokalizację, w której chcesz zapisać odzyskane pliki.

Disk Drill for Android dostępny jest w wersji podstawowej i premium. Podstawowa wersja jest w stanie przywrócić do 500 MB danych, podczas gdy wersja premium może odzyskać do 1 GB. Możesz również uaktualnić do edycji Enterprise, jeśli chcesz korzystać z zaawansowanych funkcji programu. Można również zakupić dożywotnią subskrypcję programu za 49,99 USD.

Disk Drill for Android pozwala na podgląd utraconej zawartości. Można wybrać pojedyncze pliki lub cały folder do przywrócenia. Można wybrać opcję odzyskiwania obrazów, filmów, audio i dokumentów. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania na oficjalnej stronie internetowej.

Jeśli używasz telefonu z systemem Android, możesz pobrać Disk Drill za darmo. Będziesz musiał dać aplikacji pozwolenie na dostęp do pamięci telefonu. Będziesz musiał również włączyć debugowanie USB, oraz odblokować swój telefon.

Disk Drill dla Androida działa z systemami plików HFS, NTFS, exFAT i FAT. Jest kompatybilny z większością formatów surowych zdjęć i plików wideo, a także może być używany do przywracania usuniętej zawartości z zewnętrznych urządzeń pamięci masowej.

PhoneRescue

Korzystanie z aplikacji innej firmy, takiej jak PhoneRescue, pomaga odzyskać usunięte zdjęcia z telefonu. To dlatego, że oprogramowanie może skanować przez pamięci masowej telefonu i odzyskać każdy z plików, które potrzebujesz.

Oprogramowanie pochodzi również z imponującą liczbą funkcji. Wśród nich jest możliwość odzyskania zdjęć i filmów z Camera Roll i Photo Library. Oprócz tego zawiera również narzędzie, które pomoże Ci wyeksportować dowolne potrzebne pliki na komputer.

Oprogramowanie jest łatwe w obsłudze i posiada dobry interfejs użytkownika. Pochodzi z kreatorów krok po kroku, które sprawiają, że odzyskiwanie danych łatwe. I, jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń.

Może również przywrócić ukryte dokumenty i pliki multimedialne. Może nawet ominąć ekran blokady Twojego urządzenia. Nie musisz się martwić o utratę jakichkolwiek danych, ponieważ oprogramowanie jest błyskawiczne.

Oprogramowanie jest dostępne zarówno dla systemu Windows, jak i Mac. Wymaga komputera z co najmniej 512MB RAM i 100MB wolnego miejsca. Musi również działać na 64-bitowym systemie operacyjnym.

Oprócz funkcji odzyskiwania, oprogramowanie może również wyświetlać najlepsze zdjęcia urządzenia. Jest to funkcja, której wiele innych programów nie posiada.

Oprogramowanie jest również wyposażone w pomocny samouczek. Oprogramowanie działa na wielu typach danych, w tym zdjęć, filmów, dokumentów i muzyki. Można również eksportować odzyskane pliki do komputera lub innych urządzeń. A także może automatycznie tworzyć kopie zapasowe danych na geograficznie rozproszonych serwerach.

Wreszcie, oprogramowanie jest w stanie obejść ekran blokady, który jest miły bonus. Posiada również 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz skontaktować się z obsługą klienta za pomocą formularza online. Jest to również świetna polisa ubezpieczeniowa przed utratą ważnych danych.

Jedną z ostatnich rzeczy do zapamiętania jest to, że PhoneRescue nie działa na wszystkich telefonach, więc najlepiej sprawdzić swój konkretny model przed zakupem. Można również sprawdzić iMobie na oficjalnej stronie internetowej, aby uzyskać więcej informacji. Oferują one 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie swoje produkty i wymieni swój produkt, jeśli nie działa dla Ciebie.

Google Photos

Skasowane zdjęcia można przywrócić z Google Photos za pomocą oprogramowania Android Data Recovery. Jest to skuteczny sposób na przywrócenie utraconych zdjęć. Po pierwsze, trzeba będzie pobrać oprogramowanie i uruchomić go. Następnie będziesz musiał wybrać zdjęcia, które chcesz przywrócić. Po tym, będziesz musiał zalogować się na swoje konto. Następnie możesz wyświetlić odzyskane pliki.

Przed rozpoczęciem procesu przywracania należy upewnić się, że mieścimy się w limicie czasowym 30 lub 60 dni. W przeciwnym razie nie będziesz mógł odzyskać swoich zdjęć. Jeśli nie masz pewności, jak przywrócić zdjęcia, możesz również skontaktować się z pomocą techniczną Google. Możesz użyć telefonu, aby skontaktować się z Pomocą techniczną Google, lub możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem poczty e-mail. Możesz również odwiedzić oficjalną stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji.

Jeśli masz konto Google Drive, możesz skontaktować się z Pomocą techniczną Google lub wypełnić formularz na stronie pomocy technicznej, aby odzyskać swoje zdjęcia. Jeśli masz kilka kont, musisz sprawdzić, na którym z nich znajdują się zdjęcia, które chcesz przywrócić.

Alternatywnie możesz przenieść swoje zdjęcia do Folderu zablokowanego. Dzięki temu staną się one niewidoczne. Folder Locked Folder znajdziesz w sekcji Utilities w Bibliotece. Po przeniesieniu zdjęć do Folderu zablokowanego znikną one ze wszystkich podłączonych urządzeń w ciągu trzydziestu minut. Jeśli nie masz blokady na folderze, Twoje zdjęcia pozostaną w chmurze przez ograniczony czas.

Na koniec możesz wybrać, aby Twoje zdjęcia były synchronizowane automatycznie. To będzie działać tylko wtedy, gdy masz włączone Back Up & Sync w aplikacji. Ta opcja pozwoli Ci na dostęp do zdjęć z każdego urządzenia. Ponadto, będziesz mógł udostępniać swoje zdjęcia innym osobom. Możesz również przesłać swoje zdjęcia do Google Photos, jeśli masz połączenie Wi-Fi. Jest to bardzo wygodna funkcja aplikacji.

Korzystając z powyższych metod, możesz łatwo odzyskać swoje zdjęcia z Google Photos. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania, możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej Google lub wypełnić formularz na stronie pomocy technicznej.


Podobne tematy

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like
Jak odzyskać klucz Windows
Czytaj Dalej

Jak odzyskać klucz Windows

Niezależnie od tego, czy zapomniałeś hasła do systemu Windows, czy przypadkowo je usunąłeś, istnieje kilka sposobów na odzyskanie…
Jak odzyskać utracone kontakty
Czytaj Dalej

Jak odzyskać utracone kontakty

Niezależnie od tego, czy utraciłeś kontakty w telefonie iPhone, systemie Android czy w usłudze Gmail, istnieją sposoby na…
Jak odzyskać dni na Snapchacie
Czytaj Dalej

Jak odzyskać dni na Snapchacie

W zależności od okoliczności, możesz lub nie musisz wiedzieć, jak odzyskać dni na snapchacie. Najważniejsze jest tutaj to,…