Jak odzyskać skasowane czaty z Whatsapp

Jak odzyskać skasowane czaty z Whatsapp

Kiedykolwiek musisz dowiedzieć się, jak odzyskać usunięte czaty z Whatsapp, istnieje wiele sposobów, aby pomóc Ci. Możesz użyć aplikacji lub narzędzia, które pomoże Ci odzyskać te utracone wiadomości. Istnieje również wiele powodów, dla których możesz potrzebować odzyskać te wiadomości.

Recover Go

Używając Recover Go firmy iTool Lab, możesz przywrócić swoje usunięte wiadomości WhatsApp, filmy i dzienniki połączeń. Możesz również odzyskać pliki multimedialne z zewnętrznego dysku twardego lub karty SD. Posiada szybki proces odzyskiwania danych. Oprogramowanie jest kompatybilne z najnowszymi wersjami Androida i iPhone’a.

Narzędzie można zainstalować na komputerze PC lub Mac. Jego pobranie jest bezpłatne. Możesz odzyskać prawie każdy rodzaj danych.

Jeśli wykonałeś kopię zapasową wiadomości WhatsApp w iCloud, to powinieneś być w stanie przywrócić swoje wiadomości poprzez odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji. Jeśli nie masz kopii zapasowej iCloud, wtedy będziesz musiał przywrócić wiadomości ręcznie.

Jeśli nie masz kopii zapasowej w chmurze, możesz przywrócić wiadomości z katalogu lokalnej pamięci telefonu. Katalog ten można wyświetlić, przechodząc do menu Ustawienia. Katalogi pamięci wewnętrznej i podstawowej można również wyświetlić w menedżerze plików.

Jeśli używasz urządzenia z systemem Android, możesz użyć menedżera plików, aby uzyskać dostęp do karty SD. Następnie możesz przesiać foldery, aby znaleźć wszelkie zdjęcia lub inne pliki multimedialne, które zostały usunięte. Możesz również skorzystać z wewnętrznej pamięci telefonu, aby poszukać usuniętych czatów.

Po znalezieniu kilku wiadomości, które chcesz przywrócić, możesz kliknąć przycisk “Odzyskaj” w prawym dolnym rogu interfejsu programu. Następnie zostaniesz poproszony o wprowadzenie nazwy użytkownika i kodu uwierzytelniania dwuskładnikowego. Po wykonaniu tych czynności wiadomości zostaną pobrane na telefon. Następnie możesz wznowić normalne korzystanie z WhatsApp.

Jeśli nie masz kopii zapasowej iCloud, możesz przywrócić wiadomości WhatsApp, korzystając z lokalnej pamięci telefonu. Twoje urządzenie będzie tworzyć kopię zapasową codziennie o godzinie 2:00. Ta kopia zapasowa jest przechowywana w pamięci wewnętrznej urządzenia przez maksymalnie siedem dni.

Do przywrócenia czatów można również użyć Google Drive. Aby to zrobić, musisz zalogować się na swoje konto Google. Możesz wybrać metodę logowania w chmurze lub lokalnie. Powstała kopia zapasowa będzie miała obok siebie mały znacznik wyboru.

iMyFone ChatsBack

iMyFone ChatsBack to potężne narzędzie, które pomoże Ci odzyskać usunięte czaty z Whatsapp. Możesz użyć oprogramowania do odzyskania utraconych wiadomości WhatsApp, zdjęć i załączników z kopii zapasowej lub z wewnętrznej pamięci telefonu. Program może być używany zarówno w systemie Windows, jak i Mac.

iMyFone oferuje bezpłatną 30-dniową wersję próbną oprogramowania. Jeśli jesteś zadowolony z wyników, możesz zakupić licencję. Oprogramowanie pozwala na podgląd danych przed ich odzyskaniem. Podczas procesu odzyskiwania możesz wybrać typy danych, które chcesz przywrócić. Można również utworzyć lokalny plik kopii zapasowej.

iMyFone ChatsBack posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, który ułatwia nawigację. Aby rozpocząć proces odzyskiwania, będziesz musiał podłączyć swoje urządzenie do komputera PC lub Mac. Będziesz także musiał pobrać i zainstalować najnowsze sterowniki dla swojego urządzenia. Po zainstalowaniu oprogramowania, będziesz musiał zezwolić programowi na dostęp do danych Twojego urządzenia. Po udzieleniu programowi dostępu do urządzenia, będziesz musiał wybrać elementy, które chcesz przywrócić.

Po wybraniu plików do przywrócenia, będziesz musiał zweryfikować swoje konto. Będziesz musiał wprowadzić swój numer telefonu i powiązany z nim kod kraju. Po wykonaniu tych czynności, program wyśle na Twój telefon kod weryfikacyjny. Jeśli kod jest ważny, będziesz mógł przywrócić czaty. Jeśli nie jest, będziesz musiał zakupić pełną wersję.

iMyFone ChatsBack jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń z systemem iOS oraz Android. Ponadto program obsługuje różne formaty plików. Jego funkcje obejmują podgląd danych, który pomaga wybrać wiadomości, które chcesz zapisać. Posiada również bezpłatną 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

iMyFone jest jednym z najlepszych dostawców narzędzi do zarządzania telefonami. Jej narzędzia obejmują iMyFone D-Back, iMyFone PhotoRecovery oraz iMyFone D-Back for Mac. Programy te są przeznaczone do przywracania kopii zapasowych różnych aplikacji, w tym WhatsApp. Każde z tych narzędzi ma swój własny zestaw zalet.

Google Drive

Używanie Google Drive do odzyskiwania usuniętych czatów z Whatsapp to bardzo prosty proces. Jest jednak kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest zainstalowanie najnowszej wersji WhatsApp na swoim smartfonie. Powinieneś również upewnić się, że urządzenie z systemem Android jest podłączone do prawidłowego konta Google. Należy również upewnić się, że urządzenie jest odpowiednio naładowane. Powinieneś również mieć dobrą sieć Wi-Fi lub komórkową sieć danych, aby ułatwić transfer.

Kolejnym krokiem jest wybór metody tworzenia kopii zapasowej, z której chcesz skorzystać. Możesz wybrać przywrócenie z kopii zapasowej z lokalnego magazynu lub z kopii zapasowej z Google Drive.

Kopia zapasowa Google Drive to najprostszy sposób na stworzenie kopii zapasowej danych WhatsApp. Automatycznie utworzy kopię zapasową, jeśli zalogujesz się za pomocą swojego konta Google. Główną zaletą tej metody jest to, że możesz łatwo przywrócić swoje wiadomości i pliki multimedialne za pomocą jednego stuknięcia.

W aplikacji Dysk Google zostanie wyświetlona lista Twoich dostępnych kopii zapasowych. Jeśli masz problemy z dostępem do swojego Google Drive, spróbuj podłączyć smartfon z systemem Android do komputera. Możesz również wybrać ręczne tworzenie kopii zapasowych historii czatu.

Proces ten może trwać kilka minut w zależności od rozmiaru posiadanych danych. Możesz również napotkać problemy z przepustowością, co może spowodować, że proces będzie przebiegał powoli.

Inną rzeczą, o której należy pamiętać podczas przywracania czatów WhatsApp, jest użycie tego samego numeru telefonu do tworzenia kopii zapasowej. Jeśli używasz innego numeru, być może będziesz musiał ponownie zainstalować aplikację WhatsApp i usunąć stary numer. Może być również konieczne utworzenie nowego profilu.

Możesz również spróbować użyć narzędzia do przywracania danych, aby odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp. FoneDog Toolkit- Android Data Recovery może pomóc Ci odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp z Google Pixel. Jest to potężne narzędzie, które jest zaufane przez miliony użytkowników na całym świecie.

Powinieneś również rozważyć przeniesienie swoich danych na inne urządzenie. Jeśli planujesz przejść na nowy telefon, możesz łatwo skopiować swoje stare dane do nowej słuchawki.

AnyRecover

Niezależnie od tego, czy przypadkowo skasowałeś swoje czaty WhatsApp, czy też Twoje wiadomości zostały usunięte bez Twojej wiedzy, możesz je przywrócić dzięki AnyRecover. Ta aplikacja ma możliwość odzyskania utraconych wiadomości WhatsApp, zdjęć, plików multimedialnych, czatów i dokumentów. Jest kompatybilna z urządzeniami z systemem iOS i Android.

Aplikacja może skanować w poszukiwaniu usuniętej historii czatu i przywrócić ją na urządzenie. Poza tym może również odzyskać inne dane, takie jak historie połączeń, załączniki i inne.

Aplikacja jest łatwa w użyciu, nawet jeśli nie masz technicznego tła. Wymaga tylko kilku kliknięć, aby przywrócić swoje czaty i inne dane. Ma prosty, czysty interfejs z małą czcionką.

Program można zainstalować na komputerze i jest on dostępny dla wszystkich urządzeń z systemem Android, iPhone i Windows. Możesz również pobrać aplikację z oficjalnej strony internetowej.

Korzystając z oprogramowania, możesz odzyskać historię czatu na urządzeniu, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub za pośrednictwem kabla USB. Aby to zrobić, musisz zainstalować program, podłączyć urządzenie do komputera i umożliwić mu dostęp do danych.

W prawym dolnym rogu interfejsu programu zobaczysz przycisk “Odzyskaj”. Wybierz elementy, które chcesz odzyskać i postępuj zgodnie z monitami na ekranie. Proces ten może zająć trochę czasu, więc bądź cierpliwy.

Oprogramowanie ma bardzo wysoki wskaźnik sukcesu, jeśli chodzi o odzyskiwanie wiadomości. Ma możliwość eksportu odzyskanych danych jako Excel, HTML lub CSV. Zapewnia również podgląd danych, dzięki czemu wiesz, jak będzie wyglądać po odzyskaniu.

AnyRecover dla iOS jest również bardzo wygodny. Jeśli masz kopię zapasową iCloud swoich czatów WhatsApp, możesz je przywrócić za pomocą tej aplikacji. Możesz wybrać, czy chcesz wyeksportować cały czat, czy tylko kilka wiadomości. Program może również odzyskać załączniki z twoich czatów. Dzięki temu unikniesz utraty ostatnich wiadomości.

Wreszcie, oprogramowanie jest darmowe do pobrania. Możesz wypróbować je dla siebie i określić, czy jest to właściwe oprogramowanie dla Twoich potrzeb.


Podobne tematy

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like
Jak odzyskać utracone kontakty
Czytaj Dalej

Jak odzyskać utracone kontakty

Niezależnie od tego, czy utraciłeś kontakty w telefonie iPhone, systemie Android czy w usłudze Gmail, istnieją sposoby na…
Jak odzyskać dane z karty pamięci
Czytaj Dalej

Jak odzyskać dane z karty pamięci

Odzyskanie zdjęć, które znajdują się na karcie pamięci może być trudnym zadaniem. Na szczęście istnieje kilka programów, które…
Jak łatwo odzyskać Gmail Email
Czytaj Dalej

Jak łatwo odzyskać Gmail Email

Niezależnie od tego, czy utraciłeś swoje konto Gmail, czy po prostu chcesz odzyskać stare wiadomości e-mail, istnieje kilka…