Jak odzyskać konto Revolut

Jak odzyskać konto Revolut

Odzyskanie konta Revolut może być trochę trudne. Jest wiele rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, np. jeśli zgubiłeś hasło lub jeśli zapomniałeś hasła do konta. Na szczęście istnieje kilka różnych sposobów, aby przywrócić konto Revolut do działania.

Załóż konto

Często zdarza się, że nie możesz zalogować się na swoje konto Revolut. Jeśli tak się stanie, powinieneś być w stanie odzyskać swoje konto korzystając z pomocy czatu Revolut. Oto kroki, które musisz wykonać, aby ponownie uzyskać dostęp do swojego konta Revolut.

Aby rozpocząć, będziesz musiał pobrać aplikację Revolut. Konieczne będzie również podanie zarejestrowanego numeru telefonu komórkowego. Po podaniu tych informacji, możesz następnie korzystać z konta na nowym urządzeniu. Dostęp do konta możesz uzyskać również za pomocą przeglądarki internetowej.

Następnie będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość. W tym celu zostaniesz poproszony o podanie imienia i nazwiska, daty urodzenia oraz numeru telefonu komórkowego. Następnie otrzymasz wiadomość SMS z kodem weryfikacyjnym. Kod ten należy wpisać poprawnie. Gdy to zrobisz, będziesz mógł wejść na swoje konto Revolut.

Jeśli nadal nie możesz zalogować się na swoje konto Revolut, możesz spróbować wyczyścić pamięć podręczną. To może być szybka naprawa. Powinieneś być w stanie znaleźć to w Ustawieniach.

Jeśli jesteś w stanie zalogować się na swoje konto po tym, powinieneś skontaktować się z Revolut w celu uzyskania dalszej pomocy. Mogą oni zamrozić Twoje konto, jeśli podejrzewasz, że zostało ono naruszone. Mogą również zresetować zabezpieczenia na Twoim koncie. Jeśli to nie jest rozwiązanie, powinieneś odinstalować aplikację Revolut.

Logowanie

Używanie aplikacji mobilnej Revolut do logowania jest najwygodniejszym sposobem dostępu do konta. Jednakże, czasami sieć lub problemy techniczne mogą uniemożliwić Ci zalogowanie się. Na szczęście Revolut ma zespół wsparcia, który jest dostępny, aby pomóc Ci odzyskać dostęp do konta.

Aplikacja mobilna Revolut pozwala użytkownikom wysyłać pieniądze za granicę, kupować karty prepaid, inwestować w kryptowaluty i płacić rachunki. Ponadto można ustawić miesięczne limity wydatków i zablokować kartę dla bezpieczeństwa.

Aby się zalogować, będziesz musiał podać swoje pełne imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. Zostaniesz również poproszony o wybranie kodu, który będzie służył jako hasło. Jeśli zapomniałeś swojego kodu dostępu, możesz go zresetować za pomocą aplikacji mobilnej Revolut.

Aplikacja mobilna Revolut posiada również narzędzie czatu w aplikacji. Jeśli nie masz czatu w aplikacji, możesz skontaktować się z obsługą Revolut przez e-mail lub Facebook. Możesz również skorzystać z aplikacji internetowej Revolut.

Jeśli masz problem z zalogowaniem się, spróbuj wyczyścić dane aplikacji. To zazwyczaj rozwiąże problem. Jeśli nie, będziesz musiał zainstalować aplikację ponownie.

Alternatywnie, możesz odwiedzić Centrum Statusu Revolut, aby dowiedzieć się więcej o ich usługach. Strona pokaże Ci status Twoich kont. Ważne jest, aby pamiętać, że podczas okresów konserwacji, niektóre z ich usług mogą być niedostępne.

Zapomniałeś kodu dostępu

Na szczęście nie ma potrzeby panikować, jeśli zapomniałeś kodu dostępu do swojego konta Revolut. Nadal możesz uzyskać dostęp do konta za pomocą innego urządzenia lub możesz skontaktować się z obsługą Revolut, aby uzyskać pomoc.

Jeśli wypróbowałeś wszystkie powyższe rozwiązania i nadal nie możesz uzyskać dostępu, nadszedł czas, aby skontaktować się z obsługą Revolut. Chociaż zazwyczaj rozwiązują oni problemy w ciągu kilku minut, może się zdarzyć, że będziesz musiał poczekać na odpowiedź.

Aby skontaktować się z Revolut, możesz skorzystać z ich funkcji czatu online lub wysłać im wiadomość e-mail. Możesz również skontaktować się z nimi na Facebooku lub Twitterze. W zależności od urządzenia i połączenia, możesz być w stanie uzyskać dostęp do ich strony wsparcia przez telefon.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Revolut, możesz sprawdzić ich stronę internetową. Oferują wiele usług, które pozwalają na wysyłanie pieniędzy za granicę, kupowanie walut obcych i inwestowanie w kryptowaluty. Mają również reputację konkurencyjnych cen i braku ukrytych opłat.

Aplikacja mobilna Revolut to najprostszy sposób na uzyskanie dostępu do konta. Po pobraniu aplikacji możesz zalogować się automatycznie. Następnie zostaniesz poproszony o wprowadzenie czterocyfrowego kodu dostępu, który będzie służył jako klucz do Twojego konta.

Revolut twierdzi, że stosuje najbezpieczniejszą technologię szyfrowania. Warto jednak uważać na oszustwa phishingowe, które próbują zdobyć dane Twojego konta.

Jeśli masz problemy z zalogowaniem się na swoje konto, możesz ponownie zainstalować aplikację. Jeśli to nie rozwiąże problemu, możesz wyczyścić pamięć podręczną.

Utwórz kartę wirtualną

Utworzenie karty wirtualnej w celu odzyskania konta Revolut nie jest trudne. Istnieją jednak pewne czynniki, które należy rozważyć przed podjęciem próby wykonania zadania.

Po pierwsze, musisz zdecydować, z jakiego rodzaju konta chcesz skorzystać. Jeśli jesteś zwykłym konsumentem, możesz zdecydować się na plan Revolut Standard. Otrzymasz jedną wirtualną kartę za darmo. Jeśli potrzebujesz więcej niż jedną, możesz zdecydować się na upgrade do planu Premium. Będziesz mógł dodać do 20 aktywnych kart.

Następnie będziesz musiał stworzyć czterocyfrowy kod dostępu. Ważne jest, aby wybrać kod, który jest bezpieczny i dyskretny. Jeśli upublicznisz swoje hasło, Twoje konto może zostać zagrożone.

Do utworzenia karty wirtualnej możesz użyć aplikacji mobilnej Revolut. Po utworzeniu karty wirtualnej, możesz z niej korzystać w sklepach i w Internecie.

Możesz również użyć swojej wirtualnej karty do dokonywania płatności zbliżeniowych. W rzeczywistości możesz nawet używać jej w Apple Pay lub Google Pay.

Jak wspomniano wcześniej, będziesz potrzebował zarejestrowanego numeru telefonu komórkowego. Będziesz musiał również wprowadzić swoje pełne imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Następnie zostaniesz poproszony o zrobienie selfie. To selfie pomoże zweryfikować Twoją tożsamość.

Następnie będziesz musiał skonfigurować swoje konto bankowe. Możesz wybrać opcję dodania środków w funtach szterlingach lub innych walutach. Jeśli chcesz założyć konto w walucie, której nie znasz, możesz być zmuszony do uiszczenia opłaty za przeliczenie pieniędzy.

Miesięczne limity

Korzystanie z Revolut może być świetnym sposobem na dokonywanie przelewów pieniężnych i robienie zakupów online bez płacenia opłaty za transakcje międzynarodowe. Posiada on szereg produktów i rozwiązań dostosowanych do potrzeb zarówno osób prywatnych, jak i firm. Jednak kwota, którą możesz przelać jest ograniczona.

Revolut nie oferuje regularnych wpłat gotówkowych ani czeków, ale pozwala na wpłatę środków na konto poprzez przelew bankowy. Posiada również kartę, za pomocą której można za darmo wypłacać pieniądze w wielu krajach.

Revolut to brytyjska firma, która od 2015 roku dostarcza szybkie i sprawne przelewy klientom na całym świecie. W ciągu pierwszych dwóch lat działalności zapisała miliony nowych użytkowników w Europie. Firma ma na celu zakłócenie branży bankowej, oferując klientom prostszą, bardziej elastyczną usługę, do której można uzyskać dostęp w podróży.

Konta Revolut są łatwe do założenia. Możesz to zrobić poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną. Aplikacja pozwoli Ci na wysyłanie i odbieranie środków od innych użytkowników Revolut, a także od Twojego lokalnego banku. W aplikacji możesz ustawić linię kredytową i zamrozić swoją kartę, jeśli chcesz uniemożliwić komuś wydanie Twoich pieniędzy. Możesz również wyłączyć płatności online, płatności zbliżeniowe i płatności swipe.

Aby zarejestrować się w Revolut, musisz podać swoje imię i nazwisko, datę urodzenia, e-mail i adres. Następnie zostanie wysłany kod weryfikacyjny za pośrednictwem wiadomości tekstowej. Możesz dodać dodatkowe zabezpieczenie, włączając bezpieczeństwo oparte na lokalizacji.

Opłaty

Umieszczając pierścień na nim, Revolut jest yuuumm, firma jest dobrym miejscem, aby być, jeśli jesteś w bankowości internetowej. Z taką nazwą, to nic dziwnego, że przyjmują więcej klientów niż mogą obsłużyć. Firma jest również znana z filantropijnego nastawienia. Poza tym, jest to fajny sposób na utrzymanie pieniędzy przy sobie przez dłuższy czas. Mają nawet wolne od reklam centrum obsługi klienta! Znane są również ich darmowe dodatki, w tym bezpłatny odbiór z lotniska w wybranych obszarach miejskich. Wreszcie, firma jest jednym z niewielu banków, które pozwalają na noszenie gotówki na karcie kredytowej, ale nie zawsze jest to możliwe. Na szczęście firma oferuje również elegancką aplikację mobilną.


Podobne tematy

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like
Jak odzyskać pieniądze z AOK
Czytaj Dalej

Jak odzyskać pieniądze z AOK

Odzyskanie pieniędzy należnych Ci od AOK może być trudnym zadaniem. Istnieją jednak kroki, które możesz podjąć, aby zapewnić…
Jak odzyskać konto MSP
Czytaj Dalej

Jak odzyskać konto MSP

Niezależnie od tego, czy konto MSP zostało usunięte, czy też chcesz zaktualizować swoje konto MSP, ważne jest, aby…