Jak odzyskać konto Discord

Jak odzyskać konto Discord

Niezależnie od tego, czy zostałeś zbanowany lub usunięty, powinieneś wiedzieć, że nadal możesz odzyskać swoje konto Discord. Jest na to kilka różnych sposobów i musisz je dokładnie prześledzić. Będziesz musiał poczekać co najmniej 14 dni, ale możesz też złożyć formularz apelacyjny i spróbować przekonać ich, by wpuścili cię z powrotem.

Usuń swoje konto

Usunięte konta Discord nie są automatycznie przywracane. Zamiast tego użytkownik musi przenieść własność na kogoś innego. Może to wymagać wykonania kilku kroków.

Pierwszym krokiem jest zalogowanie się do Discorda. Następnie przewiń w dół do sekcji “Polityka haseł”. Powinieneś być w stanie uzyskać do niej dostęp, klikając przycisk “Ustawienia” na pasku nawigacyjnym w pobliżu swojego zdjęcia profilowego. Jeśli nie masz przycisku ustawień, możesz kliknąć trzy pionowe kropki.

W kolejnym kroku musisz wpisać poprawne hasło. Jeśli hasło jest nieprawidłowe, otrzymasz ostrzeżenie. Jest to spowodowane tym, że Twoje konto ma zostać usunięte. Będziesz musiał poczekać od dwóch do czterech tygodni, zanim będziesz mógł się ponownie zalogować.

W tym kroku będziesz musiał również kliknąć na link Przywróć konto. To zatrzyma proces usuwania i przywróci Twoje konto. Jest to najlepszy sposób na odzyskanie konta.

Po pomyślnym przywróceniu konta, możesz ponownie zacząć z niego korzystać. Nadal będziesz mieć dostęp do swoich wiadomości, zdjęć profilowych i innych informacji. Możesz wysyłać bezpośrednie wiadomości i widzieć wiadomości innych użytkowników. Możesz również zobaczyć swoje własne emojis.

Jeśli jesteś w stanie przywrócić swoje konto Discord, to znaczy, że wróciłeś do pracy. Konto nie jest już zablokowane, więc możesz dalej korzystać z wielu funkcji, które Discord ma do zaoferowania. To świetny sposób na ponowne nawiązanie kontaktu z przyjaciółmi. Pamiętaj jednak, aby podjąć odpowiednie kroki w celu ochrony swojej prywatności.

Jeśli nie masz czasu na przywrócenie konta, zawsze możesz przenieść jego własność na innego użytkownika. Właściciel konta będzie musiał postępować zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć transfer.

Będąc tam, możesz również wyłączyć swoje konto Discord na określony czas. Funkcja Wyłącz konto jest dostępna w menu Ustawienia.

Jeśli nie wiesz, jak odzyskać usunięte konto Discord, możesz skontaktować się z pomocą techniczną Discord. Będziesz musiał podać kilka podstawowych informacji o koncie, które próbujesz odzyskać.

Złóż formularz odwołania

Niezależnie od tego, czy przypadkowo wyłączyłeś swoje konto Discord, czy też zostałeś zbanowany, możesz złożyć formularz odwołania, aby odzyskać konto discord. Chociaż nie jest to łatwe zadanie, możesz to zrobić, jeśli zastosujesz się do kilku prostych wskazówek.

Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z pomocą techniczną Discord. Możesz to zrobić wysyłając do nich e-mail, korzystając z ich oficjalnej strony na Twitterze lub kontaktując się z nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ogólnie rzecz biorąc, otrzymasz odpowiedź w ciągu kilku dni. Jednak może to potrwać nieco dłużej, jeśli zespół wsparcia będzie musiał przejrzeć Twoją sprawę.

Będziesz musiał podać dane swojego konta, w tym adres e-mail, nazwę użytkownika konta PayPal lub Discord oraz numer telefonu. Możesz również dołączyć do wniosku wszelkie istotne dowody. Otrzymasz wtedy oficjalny e-mail z Discorda potwierdzający Twoją prośbę.

Następnie będziesz musiał poczekać, aż Twoje konto zostanie przywrócone. Proces ten może potrwać kilka tygodni, ale zostanie ono przywrócone tak szybko, jak to możliwe. W międzyczasie możesz sprawdzić swój folder spamu w poszukiwaniu wiadomości od Discorda.

Możesz również skontaktować się z moderatorem lub pracownikiem Discorda, aby złożyć apelację. Niektóre serwery mają ograniczenie liczby apelacji, które można złożyć w ciągu tygodnia. W innych przypadkach możesz być zmuszony czekać kilka miesięcy, zanim będziesz mógł złożyć apelację.

Jeśli nie jesteś w stanie skontaktować się z pracownikiem Discorda, możesz spróbować wysłać mu wiadomość przez Facebooka, Twittera lub Instagram. Te metody mają mniejsze szanse na zmianę decyzji firmy. Możesz również wykupić priorytetowe wsparcie Discorda, aby mieć gwarancję odpowiedzi w ciągu 24 godzin.

Możesz również złożyć odwołanie do swojej Gildii. Jeśli zostałeś zbanowany za złamanie zasad gildii, możesz odwołać się do władz serwera w celu przywrócenia konta. Jeśli nie jesteś członkiem gildii, będziesz musiał dodać moderatora do swojej gildii jako przyjaciela. Może to wymagać wysłania wiadomości na bota modmail.

Po wysłaniu odwołania Pomoc techniczna Discord oceni Twoją prośbę indywidualnie. Może zdecydować o przywróceniu konta lub zaproponować inne działania. Odpowiedź na odwołanie zostanie udzielona w ciągu dwóch do pięciu dni roboczych.

Poczekaj 14 dni

Niezależnie od tego, czy przypadkowo usunąłeś swoje konto na Discordzie, czy zostałeś zbanowany za naruszenie regulaminu, istnieją sposoby na odzyskanie konta. Proces jest dość prosty, ale musisz odczekać 14 dni, aby przywrócić swoje konto.

Pierwszym krokiem jest zgłoszenie naruszenia regulaminu. Jeśli to zrobisz, Discord wyśle ci e-mail z opisem tego, co się stało. Będziesz musiał odpowiedzieć na ten email z wyjaśnieniem swoich działań i obietnicą, że nie zrobisz tego ponownie.

Następnym krokiem jest utworzenie nowego konta. Zostaniesz poproszony o podanie swojego maila i hasła. Następnie możesz utworzyć nowe konto na Discordzie. Jeśli nie chcesz czekać 14 dni, możesz utworzyć nowe konto, a następnie wyłączyć stare.

Możesz również usunąć stare konto, logując się na nie i klikając przycisk Usuń konto. Ta opcja zadziała tylko wtedy, gdy pamiętasz hasło. Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz skontaktować się z pomocą techniczną Discorda i poprosić o jego zresetowanie.

Możesz również wysłać wiadomość do Discorda na Facebooku lub Twitterze. Przed wysłaniem wiadomości na konto społecznościowe Discord może być konieczne wylogowanie się z konta.

Możesz także użyć funkcji Discord “Wyłącz konto”, aby tymczasowo wyłączyć swoje konto. Jest to pomocne, jeśli jesteś w środku gry i nie chcesz, aby Ci przerwano. Możesz ponownie aktywować swoje konto w późniejszym czasie. Proces ten może trwać tak krótko jak 24 godziny lub tak długo jak kilka tygodni.

Możesz również przenieść własność swojego serwera na innego administratora. Aby to zrobić, będziesz musiał wysłać oficjalną prośbę. Formularz prośby możesz znaleźć na stronie Discord. Znajduje się on w sekcji “W czym możemy Ci pomóc”.

Na stronie Discorda napisano, że “jesteśmy zobowiązani do zapewnienia bezpiecznego i zaufanego środowiska dla naszych użytkowników. Podejmujemy działania mające na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusów, oprogramowania szpiegowskiego i złośliwych programów”. Stwierdzają również, że nie używają szyfrowania end-to-end.

Odbanuj usunięte konto

Otrzymanie bana na Discordzie nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. To tylko kwestia przestrzegania kilku prostych zasad. Aplikacja Discord umożliwia komunikację z innymi graczami, a nawet rozmowy z przyjaciółmi w grupach.

Pierwszym krokiem, który musisz wykonać, jest zalogowanie się do Discord. Będziesz musiał zweryfikować swój identyfikator użytkownika i hasło. Jest to ważne, jeśli próbujesz przywrócić usunięte konto. Możesz to zrobić, wpisując swój e-mail, numer telefonu i hasło.

Kolejnym krokiem jest przejście do zakładki Zakazy. Stamtąd będziesz musiał wybrać, na którym serwerze jesteś i czy chcesz cofnąć bana czy odbanować się. Jeśli zostaniesz odbanowany, będziesz mógł wrócić do platformy Discord.

W zależności od przyczyny bana, możesz mieć możliwość odwołania się. Można to zrobić online, wysyłając e-mail lub poprzez bezpośrednią wiadomość do bota. Niektóre serwery nie oferują jednak instrukcji, jak złożyć odwołanie.

Jeśli jesteś członkiem gildii, również możesz się odwołać. Proces apelacji może być skomplikowany, a jego zakończenie może zająć kilka dni lub tygodni. Być może będziesz musiał również dodać moderatora jako znajomego, aby wysłać apelację.

Najlepszym sposobem na odbanowanie usuniętego konta Discord jest użycie wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Działanie VPN polega na ukrywaniu adresu IP, co umożliwia dostęp do zawartości Discorda i łączenie się z serwerami w innych krajach. Będziesz musiał pobrać VPN dla urządzenia, którego chcesz użyć, aby uzyskać dostęp do Discorda.

Powinieneś również rozważyć wykonanie kopii zapasowej danych swojego konta. Po unbanie nie będziesz mógł odzyskać swoich wiadomości, więc ważne jest, aby zrobić to szybko. Możesz również spróbować różnych serwerów w tym samym kraju, aby sprawdzić, czy możesz wrócić do platformy Discord.

Jeśli nadal nie możesz odbanować konta Discord, zawsze możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej Discord. Będą oni mogli udzielić Ci informacji na temat tego procesu, a także pomogą Ci przywrócić usunięte konto.


Podobne tematy

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like
Jak odzyskać numery z karty SIM
Czytaj Dalej

Jak odzyskać numery z karty SIM

Niezależnie od tego, czy zgubiłeś kartę SIM, czy też przypadkowo usunąłeś numery z telefonu, istnieje kilka sposobów na…
Jak odzyskać kolor swoich ubrań
Czytaj Dalej

Jak odzyskać kolor swoich ubrań

Niezależnie od tego, czy szukasz nowego sposobu na rozjaśnienie swojej garderoby, czy prostego remedium na plamy, masz do…