Jak odzyskać hasło do Facebooka bez resetowania go

Jak odzyskać hasło do Facebooka bez resetowania go

Jeśli używasz Facebooka i zapomniałeś hasła, możesz być w stanie odzyskać swoje konto. Jednak może to nie być łatwy proces. Będziesz musiał odpowiedzieć na kilka pytań bezpieczeństwa, zanim będziesz mógł skorzystać z funkcji odzyskiwania. Przywrócenie konta może potrwać kilka tygodni. W międzyczasie możesz utworzyć nowe konto na Facebooku i uzyskać do niego dostęp.

Najpierw będziesz musiał zalogować się na swoje konto na Facebooku za pomocą adresu e-mail lub numeru telefonu. Następnie będziesz musiał wybrać metodę resetowania hasła. Możesz to zrobić na komputerze, urządzeniu mobilnym lub obu. W zależności od tego, którą metodę wybierzesz, otrzymasz różne opcje odzyskiwania hasła. Niektóre z tych metod są lepsze od innych.

Pierwszym i najbardziej oczywistym sposobem jest poproszenie przyjaciela. Jeśli masz znajomego, który ma konto na Facebooku, możesz poprosić go o odzyskanie hasła dla Ciebie. Pamiętaj, aby podać pełne imię i nazwisko tej osoby oraz inne dane osobowe, aby mogła ona pomóc.

Możesz również spróbować odzyskać swoje konto, podając swój numer telefonu. Ta metoda będzie wymagała wpisania prawidłowego kodu kraju. Jeśli nie możesz zlokalizować kodu kraju, będziesz musiał zmienić hasło przed wprowadzeniem numeru.

Inną opcją jest skorzystanie z funkcji Zaufanych Przyjaciół na Facebooku. Aby skorzystać z tej usługi, trzeba będzie dodać co najmniej trzech przyjaciół. Po dodaniu tych kontaktów, możesz następnie uzyskać kod, aby odzyskać swoje konto. Gdy masz znajomego, który ma hasło, możesz wejść na stronę jego profilu i poprosić o przesłanie kodu.

Istnieje wiele sposobów na odzyskanie konta na Facebooku. Możesz na przykład poprosić znajomego o pomoc lub skorzystać z funkcji Zaufani znajomi. Trzecią metodą jest skorzystanie z funkcji bezpieczeństwa serwisu Facebook. Korzystając z tej funkcji, możesz zostać powiadomiony, jeśli ktoś próbuje zalogować się na Twoje konto.

Jeśli zapomniałeś swojego hasła, możesz uzyskać nowe, korzystając z funkcji Znajdź swoje konto. Po kliknięciu na link pojawi się menu z opcjami. Należą do nich: Zmień hasło, Zgłoś naruszenie zasad oraz Odwiedź centrum pomocy. Oprócz innych funkcji, funkcja Znajdź swoje konto pozwoli Ci odzyskać swoje konto.

Pomimo tego, że możesz użyć tej funkcji do odzyskania swojego konta, powinieneś również uważać na to, gdzie jej używasz. Na przykład, nie powinieneś udostępniać swojego hasła osobom spoza swojego zaufanego kręgu. Ponadto nie powinieneś być zdezorientowany przez nazwę funkcji. W przeciwieństwie do swoich kuzynów, funkcja Find Your Account nie pozwoli Ci zalogować się na swoje konto, jeśli nie masz powiązanego e-maila. Dlatego ważne jest, aby śledzić wszystkie swoje konta.

Na szczęście funkcja Znajdź swoje konto to stosunkowo prosty proces. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Najlepsze jest to, że można go używać do odzyskania hasła Facebook w podróży.


Podobne tematy

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like
Jak odzyskać dane z karty SD
Czytaj Dalej

Jak odzyskać dane z karty SD

Jeśli stracisz pliki z karty SD, może to być bardzo stresujące. Ale na szczęście, można łatwo odzyskać utracone…
Czytaj Dalej

Jak znaleźć dobrego adwokata?

Adwokat to nie tylko Twój przedstawiciel w sprawie, ale też zaufany doradca w najbardziej stresujących chwilach. Wybór odpowiedniego prawnika to decyzja, która może zadecydować o wyniku Twojej sprawy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak znaleźć adwokata, który będzie spełniał Twoje oczekiwania i potrzeby.
Jak odzyskać skasowane wiadomości e-mail
Czytaj Dalej

Jak odzyskać skasowane wiadomości e-mail

Próba odzyskania usuniętych wiadomości e-mail może być frustrującym doświadczeniem. Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić i istnieją różne…