Jak odzyskać galerie w Messengerze

Jak odzyskać galerie w Messengerze

Niezależnie od tego, czy przypadkowo usunąłeś zdjęcia z aplikacji Messenger, czy też straciłeś wszystkie swoje zdjęcia, istnieje kilka sposobów na ich odzyskanie.

Odzyskiwanie usuniętych zdjęć z Facebooka

Skasowane zdjęcia z Facebooka można odzyskać za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych. Jest to narzędzie, które pozwala na przeglądanie i odzyskiwanie danych za pomocą jednego kliknięcia. To narzędzie może przywrócić utracone zdjęcia z wielu źródeł, w tym kopii zapasowej iCloud, zewnętrznej pamięci masowej i komunikatora Facebook. Zapewnia również kompletny przewodnik użytkownika.

Po pierwsze, będziesz musiał zalogować się na swoje konto. Następnie trzeba będzie uzyskać dostęp do zarchiwizowanych danych. Wówczas pojawi się opcja wyszukiwania usuniętych zdjęć. Proces ten jest bardzo prosty. Wystarczy wykonać poniższe kroki:

Po zalogowaniu się należy kliknąć na zakładkę Zdjęcia. Następnie zobaczycie ikonę umożliwiającą pobranie archiwum. Po wykonaniu tej czynności zostaniesz przeniesiony do ekranu, na którym będziesz musiał wybrać zdjęcia, które chcesz odzyskać. Następnie będziesz musiał wprowadzić nazwę zdjęcia, które chcesz odzyskać.

Jeśli masz komputer Mac, możesz skorzystać z Time Machine. Możesz również przejrzeć aplikację Trash.

Folder Recently Deleted to kolejne miejsce, w którym możesz szukać usuniętych zdjęć. Jest to szczególnie przydatne w przypadku iPhone’a. Oprócz odzyskiwania usuniętych zdjęć, można również odzyskać usunięte wiadomości. Najlepiej jest dodać wiadomości do archiwum, aby zachować ich bezpieczeństwo. Po uzyskaniu plików można je ponownie zapisać na iPhone’a.

Dodatkowo możesz pobrać zdjęcia z kopii zapasowej iCloud. Dzięki temu odzyskasz zdjęcia z Facebooka bez konieczności ponownego wgrywania ich na swoje konto.

Alternatywnie możesz skorzystać z oprogramowania Tunes. To narzędzie będzie skanować przez komputer i odzyskać utracone zdjęcia. Pozwoli Ci również posortować pliki według daty, rozmiaru i typu. Jeśli nie możesz znaleźć zdjęć, których szukasz, możesz zadzwonić do obsługi klienta Facebooka.

Aby znaleźć najskuteczniejsze sposoby na odzyskanie usuniętych galerii na messengerze, będziesz musiał wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Jeśli masz stabilne połączenie internetowe, powinieneś mieć dostęp do zarchiwizowanych danych. Jeśli nie, spróbuj uzyskać kopię zapasową usuniętych zdjęć. Możesz również użyć narzędzia takiego jak Recoverit Data Recovery.

Odzyskiwanie usuniętych zdjęć z Google Photos

Korzystając z aplikacji Google Photos, możesz łatwo odzyskać usunięte zdjęcia. Jednak proces ten może być nieco skomplikowany. Na szczęście istnieje kilka różnych sposobów, aby to zrobić.

Po pierwsze, możesz użyć galerii telefonu, aby przejrzeć usunięte zdjęcia. Możesz również użyć wbudowanych filtrów, aby wybrać je ręcznie. W niektórych przypadkach karta SD może również zapisać zdjęcia, gdy ustawisz ją na zapisywanie.

Innym sposobem na odzyskanie usuniętych zdjęć jest skorzystanie z usługi strony trzeciej. Usługi te oferują gwarancję odzyskania utraconych zdjęć. Ponadto niektóre mogą być w stanie przywrócić zdjęcia, które zostały trwale usunięte. W międzyczasie możesz podjąć kroki, aby zwolnić miejsce w telefonie.

Aby odzyskać najnowszą wersję zdjęcia, możesz użyć przycisku “Przywróć” lub “Odzyskaj”. Funkcja ta znajduje się w zakładce “Więcej” w lewym górnym rogu okna aplikacji. Alternatywnie możesz otworzyć aplikację Zdjęcia Google na telefonie z systemem Android.

Aby odzyskać usunięte zdjęcia z Google Photos na messengerze, musisz zalogować się do aplikacji. Dzięki temu będzie można pobrać nową wersję zdjęcia. Możesz wybrać, aby pobrać tylko te zdjęcia, które zostały usunięte, lub przywrócić je wszystkie. Jeśli wybierzesz tę drugą opcję, będziesz musiał podać powód przywrócenia.

Aplikacja Zdjęcia Google oferuje wiele opcji udostępniania zdjęć. Możesz przeglądać zdjęcia według daty lub kategorii. Możesz też usuwać oryginalne zdjęcia i filmy. Jeśli jednak chcesz zobaczyć wszystkie zdjęcia w swojej bibliotece, musisz włączyć funkcję “Tworzenie kopii zapasowych i synchronizacja”. Na szczęście Google dba o bezpieczeństwo Twoich danych. Jeśli nie możesz przywrócić brakującego zdjęcia, być może uda Ci się je odzyskać, kontaktując się z zespołem pomocy technicznej Google.

Aby dowiedzieć się więcej o aplikacji Zdjęcia Google, odwiedź jej stronę internetową. Możesz też skontaktować się z Pomocą techniczną Google za pośrednictwem poczty e-mail lub czatu. Te opcje są dostępne zarówno dla użytkowników iPhone’a, jak i Androida. Możesz również sprawdzić oficjalny zestaw narzędzi Google Photos. Może on pomóc w odzyskaniu usuniętych zdjęć i wiadomości tekstowych.

Odzyskiwanie usuniętych wiadomości z kopii zapasowej iCloud

Korzystanie z iPhone Messenger Recovery do odzyskiwania galerii na Messengerze z kopii zapasowej iCloud to bezpieczny sposób na odzyskanie usuniętych wiadomości i zdjęć z aplikacji do czatowania na Facebooku. Oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z systemem iOS 13 i wyższym. Można go również używać do odzyskiwania innych typów danych, takich jak historia czatu WhatsApp, kontakty, historia połączeń itp.

Przed rozpoczęciem należy upewnić się, że wykonaliśmy kopię zapasową wiadomości z serwisu Facebook. Następnie należy podłączyć iPhone’a do komputera za pomocą kabla lightning. Następnie musisz zainstalować aplikację AceThinker iOS Data Recovery na swoim urządzeniu. Po instalacji można uruchomić aplikację.

Następnie możesz wybrać rodzaj plików kopii zapasowej, których potrzebujesz. Możesz wybrać konkretny plik lub wybrać kilka folderów. Gdy znajdziesz odpowiedni plik, możesz kliknąć przycisk “Rozpocznij skanowanie”. Następnie komputer poprosi o podanie dwukierunkowego kodu uwierzytelniającego. Ten kod może być widoczny tylko na ekranie iPhone’a.

Następnie możesz pobrać pliki na swój komputer. Ten proces może zająć trochę czasu, aby zakończyć. Po tym, możesz zapisać odzyskane dane w bezpiecznej lokalizacji.

Możesz również użyć funkcji Archiwum, aby odzyskać usunięte wiadomości i zdjęcia. Spowoduje to zapisanie ich w folderze na komputerze. Zapobiegnie to również ich utracie. Możesz użyć funkcji Archiwum, aby przenieść wiadomości do jednego folderu.

Możesz również skorzystać z narzędzia Pobierz swoje informacje. Opcja ta umożliwia zalogowanie się i określenie preferencji. Można również wybrać okres przechowywania informacji. Po tym czasie możesz odzyskać dane, klikając przycisk Odzyskaj.

Należy pamiętać, że do przywrócenia danych będzie potrzebne hasło. Możesz również udostępnić swoje usunięte wiadomości innym osobom za pośrednictwem poczty elektronicznej lub WhatsApp. Na koniec, jeśli chcesz skorzystać z funkcji Archiwum, aby odzyskać swoje zdjęcia, będziesz musiał zalogować się na swoje konto na Facebooku. Dobrze jest to zrobić, ponieważ pozwoli to na przeglądanie zapisanych rozmów.

Odzyskiwanie usuniętych galerii z Messengera

Niezależnie od tego, czy przypadkowo usunąłeś zdjęcie z Messengera, czy po prostu chcesz je przywrócić, możesz to zrobić, wykonując kilka prostych kroków. Aplikacja Messenger ma wbudowaną funkcję o nazwie Archiwum, która może pomóc w zapisaniu wiadomości, które zostały usunięte. Korzystając z tego narzędzia, możesz przenieść wszystkie wiadomości do jednego folderu, dzięki czemu łatwo je zobaczyć na swoim iPhonie. Jednak, aby skorzystać z tej funkcji, musisz najpierw zalogować się na swoje konto.

Po zalogowaniu się, będziesz mógł zobaczyć zdjęcia, które zostały usunięte. Wybierz zdjęcia, które chcesz odzyskać i kliknij przycisk “Odzyskaj”. Następnie zostaniesz poproszony o zalogowanie się do swoich plików kopii zapasowych iCloud. Następnie będziesz mógł pobrać odzyskane zdjęcia. Ten proces może zająć kilka minut. Następnie będziesz mógł wybrać miejsce, w którym chcesz zapisać odzyskane zdjęcia. Jeśli wolisz, możesz również zatrzymać proces odzyskiwania w między czasie. Następnie można zapisać zdjęcia w bezpiecznej lokalizacji.

Centrum pomocy Messenger może również pomóc w tym procesie. Interfejs aplikacji Messenger może być wadliwy. Dlatego zaleca się, aby przed usunięciem jakichkolwiek wiadomości sprawdzić folder Archived Messages. Jest to ważne, ponieważ mogłeś przypadkowo usunąć niektóre ważne wiadomości. Ponadto możesz poprosić osobę, która usunęła wiadomości, aby dała Ci ich kopię. Jeśli nadal nie możesz znaleźć usuniętych wiadomości, możesz spróbować użyć aplikacji Zarządzanie plikami. Alternatywnie można poprosić osobę o kopię wiadomości, a następnie wykonać procedurę odzyskiwania.

Aplikacja Facebook Messenger posiada funkcję Archiwum, która pomoże Ci zapisać wszystkie usunięte wiadomości. To narzędzie jest dostępne zarówno dla urządzeń z systemem iOS, jak i Android. Prawie wszystkie aplikacje do obsługi wiadomości mają funkcję Archiwum. Pozwala to na przechowywanie wiadomości w folderze, zapobiegając ich utracie. Ta metoda jest idealna do odzyskiwania usuniętych zdjęć z aplikacji Messenger na iPhonie.


Podobne tematy

0 Shares:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like
Jak odzyskać kod do paczkomatu
Czytaj Dalej

Jak odzyskać kod do paczkomatu

Przy zakupie paczki w paczkomacie otrzymasz kod. Jeśli zgubisz ten kod, możesz go odzyskać wykonując kilka prostych czynności.…
Jak odzyskać Mbank ID
Czytaj Dalej

Jak odzyskać Mbank ID

Niezależnie od tego, czy zapomniałeś swojego Mbank ID, czy też go zgubiłeś, możesz go łatwo i szybko odzyskać.…
Jak odzyskać smak przez COVID
Czytaj Dalej

Jak odzyskać smak przez COVID

Niezależnie od tego, czy masz covid, czy po prostu nie wydobywasz smaku ze swojego jedzenia, może to być…